Dzisiaj jest środa, 30 lipca 2014 Imieniny Julity, Ludmiły, Zdobysława Infolinia: 0801 62-62-84      

agentcard.pl - program lojalnościowy dla agentów i organizatorów turystyki

SART-WEB
 
 
 
Szukaj obiektu
Dodaj obiekt...
 
 
 
 
 
 
Wycieczki barterem
 
help
 
 
znaleziono 12  ofert(y)
Wybierz gdzie Chcesz pojechać. Kliknij na wybranym linku i zobacz listę ofert.
 
» POZNAJEMY KRESY WSCHODNIE - UKRAINA - WYCIECZKA OBJAZDOWA HB
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
ŚWIADCZENIA: 10 noclegów w hotelach lub pensjonatach **/*** (pokoje z łazienkami), wyżywienie HB: 10 śniadań i 10 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW, transport autokarem (dla małych grup możliwy bus z klimatyzacją). UWAGI: 1. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie ok. 35 Euro/os w przeliczeniu na Hrywny. 2. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. 3. Wymagana minimalna ilość uczestników to 15 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. 4. Transfery antenowe realizujemy przy min.6os chętnych z: Warszawy, Poznania dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola -50zł. 5. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego w miarę możliwości. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os. za dopłatą (tylko na zamówienie ok. 550zł). 6. Dla grup zorganizowanych: 10-20% rabatu w zależnosci od liczebności grupy.
11 dni cena od: 2000 PLN
Więcej informacji
 
» PRZEZ KRESY NA MULTAŃSKĄ STRONĘ-UKRAINA-RUMUNIA-MOŁDAWIA Wycieczka objazdowa HB
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 10 noclegów w hotelach i pensjonatach (standard **/***, pokoje 2os. z łazienkami), 10 śniadań i 10 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW, transport - autokar do 30os (z klimatyzacją ale bez wc), małe grupy Mercedes-Sprinter 19-20os (z klimatyzacją). UWAGI: 1. Transfery antenowe realizujemy przy min.6 osobach z Warszawy,Poznania za dopłatą 100zł, Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola - 50zł. 2. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Rudi i Tipova w Mołdawii odwiedzane są tylko przy programie realizowanym busem. 3. Dodatkowo płatne: koszty wstępów ok. 10-15 Euro/os, degustacja win w Cricovej ok. 25-30Euro/os, przeprawy i wycieczki łodziami w Delcie Dunaju ok.20Euro/os, przejazd przez Naddniestrze (nieformalne opłaty przejazdowe ok.10-15 Euro/os) 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok. 2- lub 3-osobowego. Zakwaterowanie w pok.1os. tylko na zamówienie (za dopłatą ok.120 EUR). 5. Minimalna liczebność grupy 17osób przy tranporcie busem, 25 osób przy transoprcie autokarem. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
11 dni cena od: 2100 PLN
Więcej informacji
 
» LWÓW i ZAMKI ORAZ MIASTECZKA PODOLA - UKRAINA - WYCIECZKA OBJAZDOWA HB
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
ŚWIADCZENIA: 6 noclegów (Tarnopol, Kamieniec, Lwów - pokoje z łazienkami, Jazłowiec - pokoje z umywalkami), 6 śniadań i 6 obiadokolacji, przewodnik lwowski, autokar z klimatyzacją (dla małych grup - bus), ubezpieczenie KL i NNW, opiekę pilota. UWAGI: 1. Minimalna wymagana ilość uczestników to 15 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. 2. Transfery antenowe realizowane przy min.6 osobach chętnych z: Warszawy, Poznania - dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola - 50zł. 3. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może podlegać zmianie w trakcie realizacji. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie ok. 20 Euro/os. 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. Zakwaterowanie w pok.1os. za dopłatą (ok. 380zł). 5. Dla grup zorganizowanych: 10-20% rabatu w zależności od liczebności grupy.
7 dni cena od: 1390 PLN
Więcej informacji
 
» MOŁDAWIA - WINNY RAJ - Wycieczka objazdowa HB
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 7 noclegów (pok. 2os z łazienkami) w hotelach **/***, wyżywienie HB (7 śniadań i 7 obiadokolacji), autokar (małe grupy bus z klimatyzacją), ubezpieczenie KL i NNW, opieka pilota. Cena nie zawiera: bilety wstępów ok.20 EUR/os, degustacje - w zależności od zakresu i ilości od 30 EUR-50 EUR. Uwagi: 1. Transfery antenowe realizujemy przy min.6os chętnych: z Warszawy, Poznania - dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia dopłata 80zł, Częstochowy i Opola - 50zł. 2. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok2 lub 3 osobowego. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os na za dopłatą ok.85 EUR (na zapytanie). 3. Wymagana minimalna ilość uczestników to 16 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
8 dni cena od:  PLN
Więcej informacji
 
» Karpaty Wschodnie - 6 dni HB
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
PAKIET ŚWIADCZEŃ: transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem; noclegi w hotelu/pensjonacie o standardzie 2/3* (pokoje 2-3osobowe z łazienkami); wyżywienie jak w programie (5x śniadanie, 4x obiadokolacja, 1x obiadokolacja regionalna); opiekę pilota; usługi przewodnika; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL; gwarancja niezmienności ceny.
6 dni cena od: 995 PLN
Więcej informacji
 
» RUMUNIA I UKRAINA - WSRÓD KLASZTORÓW, WZGÓRZ BUKOWINY I MARMAROSZU - WYCIECZKA OBJAZDOWA HB
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 6 noclegów w hotelach kl. turystycznej (**/***) w pokojach z łazienkami, 6 śniadań i 6 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW. Transport niewielkim autokarem do 30 miejsc (z klimatyzacją ale bez wc), dla małych grup możliwy transport Mercedesem-Sprinterem z klimatyzacją (22 miejsca). Uwagi: 1. Koszty biletów do zwiedzanych obiektów i rezerwatów płatne oddzielnie ok. 25 Euro/os. Miejscowi przewodnicy na życzenie grupy - koszt dodatkowy 10-15 Euro/os. Wycieczki górskie wymagają stosownego obuwia i odzieży. 2. Program podany jest ramowo - kolejność realizacji może ulec zmianie. Pilot nie jest upoważniony do oprowadzania w obiektach. 3. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3os. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os za dopłatą (tylko na zamówienie). 4. Minimalna liczebność grupy 17osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
7 dni cena od: 1550 PLN
Więcej informacji
 
» SZLAKIEM BOHATERÓW TRYLOGII SIENKIEWICZA- wycieczka objazdowa -UKRAINA HB
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 4 noclegi w hotelach 3* (pokoje z łazienkam), 4 śniadania i 4 obiadokolacje, opieka pilota, przewodnik lwowski, transport autokarem (dla małych grup busem z klimatyzacją), ubezpieczenie KL i NNW. UWAGI: 1. Transfery antenowe realizowane przy min.6 os chętnych z: Warszawy, Poznania dopłata 100zł; Łodzi, Wrocławia -dopłata 80zł, Częstochowy, Opola - 50zł. 2. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie jest upoważniony do oprowadzania wewnątrz obiektów. 3. Koszty wstępów do zwiedzanych obiektów płatne oddzielnie ok. 20 Euro/os. 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os. za dopłatą ok. 200zł (tylko na zamówienie). 5. Dla grup zorganizowanych: 10-20% rabatu (w zależności od liczebności grupy). 6. Wymagana minimalna ilość uczestników to 15 osób.Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
6 dni cena od: 1090 PLN
Więcej informacji
 
» KRESOWA PRZYGODA - Ukraina - wycieczka objazdowa HB
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 4 noclegi w hotelach (pokoje z łazienkami), 4 śniadania i 4 obiadokolacje, przewodnik lwowski i czarnohorski, transport (autokar z klimatyzacją, a dla małych grup mikrobus), ubezpieczenie KL i NNW oraz opieka pilota. UWAGI: 1. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza wewnątrz obiektów. 2. Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów i rezerwatów płatne oddzielnie ok. 15-20 Euro/os. 4. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok.2- lub 3osobowego. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os za dopłatą ok. 180zł. 5. Dla grup zorganizowanych 10-20% rabatu w zależności od liczebności grupy. 6. Wymagana minimalna ilość uczestników to 15 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
6 dni cena od: 990 PLN
Więcej informacji
 
» RUMUNIA - TRANSYLWANIA i WOŁOSZCZYZNA -TO NIE TYLKO KRAINA WAMPIRÓW- Wycieczka HB
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 7 noclegów w hotelach i pensjonatach (standard **/***, pokoje 2os z łazienkami), 7 śniadań i 7 obiadokolacji, opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW. Transport - autokar do 30os (z klimatyzacją ale bez wc), małe grupy busy (z klimatyzacją). UWAGI: 1. Minimalna ilość uczestników to 20 osób. Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy. 2. Transfery antenowe realizujemy przy min.6 osobach z Warszawy, Poznania dopłata 100zł, Łodzi, Wrocławia - dopłata 80zł, Częstochowy, Opola - 50zł. 3. Program imprezy podany jest ramowo - kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie jest uprawniony do oprowadzania wewnątrz obiektów. Koszty wstępów ok. 45 Euro/os. 4. W terminach wiosennych i jesiennych Droga Transogaraska bywa zamknięta ze względu na opady śniegu. 5. Osoby podróżujące samotnie dokwaterowywane są do pok. 2- lub 3-osobowego. W przypadku braku dokwaterowania klient zobowiązany jest dopłacić do pok.1os. Zakwaterowanie w pok.1os. tylko na zamówienie (za dopłatą ok.400zł).
9 dni cena od: 1850 PLN
Więcej informacji
 
» Gdzie szum Prutu, Czeremoszu do tańca przygrywa - Czarnohora - Wycieczka z elementami trekkingu. SC
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
Świadczenia: 5 noclegów w standardzie turystycznym: prywatny pensjonat w Jaremczu (pokoje z łazienkami lub łazienka na 2 pokoje), baza turystyczna w Zaroślaku (pokoje bez łazienek), leśniczówka w Dzembroni pokoje bez łazienek (sugerujemy zabranie śpiwora), opieka doświadczonego przewodnika górskiego (Czarnohorska Służba Ratowincza - odpowienik GOPR), transport osób i bagaży pomiędzy bazami mikrobusem (w zależności od liczebności grupy), grupom powyżej 10 osób towarzyszy polski pilot (w górach pomaga przewodnikowi), ubezpieczenie KL i NNW. UWAGI: 1. Posiłki we własnym zakresie. Można je przygotować z zakupionych produktów, zamówić w pensjonatach lub kupować w restauracjach (10-15 USD/dzień). 2. Koszty biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, parków narodowych i rezerwatów płatne oddzielnie ok. 20 USD/os ( płatne na miejscu w Hrywnach). 3. Powyższy program jest ramową propozycją i poszczególne jego elementy mogą być modyfikowane lub dostosowywane do oczekiwań grupy oraz kondycji i umiejętności uczestników. 4. Minimalna wymagana ilość uczestników to 14 osób (realizacja busem 18-20os). Termin powiadomienia klienta na piśmie o ewentualnym odwołaniu imprezy turystycznej z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń to 7 dni do rozpoczęcia imprezy.
6 dni cena od: 850 PLN
Więcej informacji
 
» Gdzie szum Prutu, Czeremoszu Hucułom przygywa... - 4 dni
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
PAKIET ŚWIADCZEŃ: transport autokarem klasy turystycznej lub mikrobusem; noclegi w hotelu/pensjonacie o standardzie 2/3* (pokoje 2-3 osobowe z łazienkami); wyżywienie jak w programie (3x śniadanie, 1x obiad, 2x obiadokolacja, 1x obiadokolacja regionalna); opiekę pilota; usługi przewodnika; bilety wstępu do zwiedzanych obiektów; opłaty graniczne i miejscowe; ubezpieczenie NNW, KL; gwarancja niezmienności ceny.
4 dni cena od: 745 PLN
Więcej informacji
 
» Ukraina Zachodnia - Lwów, twierdze i zamki FB
Ukraina Podole Stanisławów
Ukraina Podole Stanisławów
4 noclegi*** 4 śniadania, 4 obiadokolacje, 1 obiad, opieka pilota, opieka polskojęzycznego przewodnika we Lwowie, Kamieńcu Podolskim i Chocimiu, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wg programu, ubezpieczenie turystyczne KL i NNW
5 dni cena od:  PLN
Więcej informacji

Polecamy
Hiszpania Hiszpania
Inagua apartamenty w Puerto Rico - Gran Canaria - niski standard niska cena
od 92 EUR na 7 dni
Cypr Cypr
Kurs języka angielskiego na Cyprze w Limassol
od 1799 PLN na 7 dni
Bułgaria Bułgaria
Bułgaria - Sozopol- Apartament Hera
od 299 PLN na 11 dni
Włochy Włochy
Gardaland Bilety wstępu
od 26 EUR na 8 dni
Egipt Egipt
Egipt: od Kairu do Kairu
od 835 USD na 365 dni
Turcja Turcja
TURCJA - ŚLADAMI ŚW. PAWŁA, ŚW. JANA I MATKI BOŻEJ
od 330 PLN na 365 dni
Rumunia Rumunia
ORADEA - wycieczka jednodniowa
od 239 PLN na 2 dni
Brazylia Brazylia
Brazylia - 16 dni
od 899 PLN na 365 dni
Australia Australia
Kursy języka angielskiego, Perth, Australia, od 16 lat (AUP02)
od 2759 PLN na 14 dni
Austria Austria
Transfer mikrobusem do Austrii / Wiedeń, lotnisko Schwechat
od 120 PLN na 0 dni
Belgia Belgia
Wycieczka Szkolna do krajów Beneluxu - 5 dni
od 739 PLN na 851 dni
Holandia Holandia
Amsterdam ekspresowo ze zwiedzaniem hurtowni i wystaw kwiatów
od 389 PLN na 2 dni
Wielka Brytania Wielka Brytania
Kurs języka angielskiego w Manchesterze, Wielka Brytania (WBM 17)
od 569 PLN na 6 dni
Tunezja Tunezja
Starożytne kościoły w Africa Vetu
od 1759 PLN na 365 dni
Słowacja Słowacja
Privat Mijade, Liptovský Trnovec
od 27 EUR na 7 dni
Albania | Algieria | Andora | Antarktyda | Argentyna | Armenia | Australia | Austria | Azerbejdżan | Belgia | Bhutan | Białoruś | Birma (Myanmar) | Boliwia | Bośnia i Hercegowina | Brazylia | Bułgaria | Chile | Chiny | Chorwacja | Cypr | Czarnogóra | Czechy | Dania | Dominikana | Dżibuti | Egipt | Estonia | Etiopia | Filipiny | Finlandia | Francja | Ghana | Grecja | Grecja/Kreta | Gruzja | Gujana Francuska | Gwadelupa | Gwatemala | Hawaje | Hiszpania | Hiszpania/Majorka | Holandia | Honduras | Indie | Indonezja | Irak | Iran | Irlandia | Islandia | Izrael | Japonia | Jordania | Kambodża | Kamerun | Kanada | Kazachstan | Kenia | Korea | Koreańska Republika Ludowa | Kuba | Liban | Libia | Litwa | Luksemburg | Łotwa | Macedonia | Madagaskar | Mali | Malta | Maroko | Mauretania | Mauritius | Meksyk | Mołdawia | Monako | Namibia | Nepal | Niemcy | Norwegia | Nowa Zelandia | Oman | Panama | Papua Nowa Gwinea | Peru | Polska | Portugalia | Republika Południowej Afryki | Rosja | Rumunia | San Marino | Serbia | Seszele | Słowacja | Słowenia | Sri Lanka | Stany Zjednoczone | Syria | Szwajcaria | Szwecja | Tadżykistan | Tajlandia | Tanzania | Tunezja | Turcja | Turkmenistan | Tybet | Uganda | Ukraina | Uzbekistan | Watykan | Węgry | Wielka Brytania | Wietnam | Włochy | Wyspa Wielkanocna |

24travels.com Sp. z o.o., Polska, ul. Olszówka 15b, 43-309 Bielsko-Biała
E-mail: pytania@24travels.com